cca 1900 Zsolnay szecessziós ovális tál papagájokkal, porcelánfajansz. formába öntött, több fajta eozin mázzal, jelzett, formaszámmal:8850, apró kopás nyomokkal, h: 30 cm, m:15 cm / Zsolnay Art Nouveau oval bowl, slightly worn
cca 1910 Zsolnay rákos-kígyós nagy tál, ökörvérmázas fehércserép, formába öntött, jelzett, formaszámmal:6108, tűzrepedéssel, d:35 cm, m:9 cm / Zsolnay bowl with crab figure, with fire crack
cca 1910 Zsolnay kofaasszony, formába öntött fehércserép, felületén több színű eozinmázakkal festett. Tervező: Beszédes János László (1874-1922). Restaurált, jelzett (körpecsét), formaszám:8571 m:35 cm / Zsolnay costermonger figure. Restored.
Szász Endre (1926-2003): Hollóházi porcelán falitányér. limitált példányszámú, sorszámozott 19/20. aláírt. Hibátlan de a mázon apró, felületi karc./ Chinaware limited edition porcelain. Signed
cca 1900 Saint Clément Terre de Lorraine padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan, m:54 cm / S Cément floorvase, perfect condition