Porzellan

Zahl der Lose: 14

11164.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50
10

cca 1910 Zsolnay rákos-kígyós nagy tál, ökörvérmázas  fehércserép, formába öntött, jelzett, formaszámmal:6108, tűzrepedéssel, d:35 cm, m:9 cm / Zsolnay  bowl with crab figure, with fire crack
11165.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

cca 1910 Zsolnay kofaasszony, formába öntött fehércserép, felületén több színű eozinmázakkal festett. Tervező: Beszédes János László (1874-1922). Restaurált, jelzett (körpecsét), formaszám:8571 m:35 cm / Zsolnay costermonger figure. Restored.
11166.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

11167.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay parasztlány libákkal, eozin mázas, jelzett, hibátlan, formaszám:9998, m:24 cm / Zsolnay peasant girl with geese, flawless
11168.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi koi hal, kézzel festett, jelzett, festék kopásokkal, h:20 cm, m:6.5 cm / Herendi koi fish, slightly worn
11169.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz,  arany festés több helyen lekopott, jelzett  "Fischer I. Budapest"  m: 35 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
11170.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11171.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Fischer I. óratok, áttört falazatú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, müködő Kienzle órával, m:18 cm / Fischer clock case, hand-painted, flawless, with working clock
11172.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
16

Hollóházi Szász Stúdióban készült számozott (2/200) kobaltkék-arany teás készlet, jelzett, hibátlan / Hollóházi tea set, flawless. Limited edition
11173.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szász Endre (1926-2003): Hollóházi porcelán falitányér. limitált példányszámú, sorszámozott 19/20. aláírt. Hibátlan de a mázon apró, felületi karc./ Chinaware limited edition porcelain. Signed
11174.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1900 Saint Clément Terre de Lorraine padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan, m:54 cm / S Cément floorvase, perfect condition
11175.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF