Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany fest... https://www.darabanth.com/de/26-Gross-Auktion/26.1/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~10257/Fischer-kancso-kezzel-festett-aranyozott-porcelanfajansz--arany-festes-tobb-helyen-lekopott-~II1444011
1444011
11170
26
50000
Beschreibung: Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 35 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
: vörös_iván