Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1465841
10024
26
Halvax Gyula (1906-1984): Önarckép. Ceruza, papír, jelzett, 26×20 cm
1489149
10025
26
Helcz Edit (1881-1969): Nyitott könyv. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×49 cm 1473831
10026
26
70000
1949 Herman Lipót (1884-1972): Hortobágyi vihar felhők. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 47×65 cm
1473806
10027
26
70000
Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
1470797
10028
26
Hessky Iván (1890-1950): Hófedte főtér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×18 cm 1487869
10029
26
28000
Heyer Artúr (1872-1931): Vadászkutya. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 20×33 cm 1482034
10030
26
40000
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 75×100 cm 1409002
10031
26
38000
Jakab Károly (1904-1994): Ártéri tehenek alkonyatkor. Olaj, vászon, jelzett, blondel keretben, 60×80 cm
1393251
10032
26
40000
Jancsek Antal (1907-1985): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 49×40 cm 1468001
10033
26
Jeney Zoltán (1899-?): Alsóörs 1938. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50x70cm 1476502
10034
26
Karczag Zoltán (1881-1944): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×50 cm 1475332
10035
26
28000
Karczag Zoltán (1881-1944): Téli táj házakkal. Olaj, vászon jelzett, sérült üvegezett keretben, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF