Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 94

Halvax Gyula (1906-1984): Önarckép. Ceruza, papír, jelzett,  26×20 cm
10024.

Rufpreis:
12 000 HUF

Helcz Edit (1881-1969): Nyitott könyv. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×49 cm
10025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1949 Herman Lipót (1884-1972): Hortobágyi vihar felhők. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 47×65 cm
10026.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
10027.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Hessky Iván (1890-1950): Hófedte főtér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×18 cm
10028.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Heyer Artúr (1872-1931): Vadászkutya. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 20×33 cm
10029.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 75×100 cm
10030.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
18

Jakab Károly (1904-1994): Ártéri tehenek alkonyatkor. Olaj, vászon, jelzett,  blondel keretben, 60×80 cm
10031.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Jancsek Antal (1907-1985): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 49×40 cm
10032.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jeney Zoltán (1899-?): Alsóörs 1938. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben,  50x70cm
10033.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Karczag Zoltán (1881-1944): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×50 cm
10034.

Rufpreis:
12 000 HUF

Karczag Zoltán (1881-1944): Téli táj házakkal. Olaj, vászon jelzett, sérült üvegezett keretben, 50×60 cm
10035.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF