Karczag Zoltán (1881-1944): Téli táj házakkal. Olaj, vászon jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/26-Gross-Auktion/26.1/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10319/Karczag-Zoltan-1881-1944-Teli-taj-hazakkal-Olaj-vaszon-jelzett-serult-uvegezett-keretb~II1475332
1475332
10035
26
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,88 EUR , 87,50 USD
Beschreibung: Karczag Zoltán (1881-1944): Téli táj házakkal. Olaj, vászon jelzett, sérült üvegezett keretben, 50×60 cm
: vörös_iván