Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1477471
26
40000
1493305
10001
26
28000
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség 5. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
1456554
10002
26
40000
Bánfalvy Ákos (1943-): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm 1474366
10003
26
28000
Bálint Endre (1914-1986): Figurák. Monotípia, papír, jelzett, 29×42 cm 1459340
10004
26
22000
Bálint Rezső (1885-1945): Utca részlet. Akvarell-szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×30 cm 1403793
10005
26
30000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Mosolygó férfi. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1439863
10006
26
40000
Bod László (1920-2001): Nagymarosi parkrészlet. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm
1429517
10007
26
Csapody Vera (1890-1985): Nárcisz. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1404449
10008
26
Csákvári Nagy Lajos (1923- 2014): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1425323
10009
26
Csikós András (1947-2006): Ártéri séta. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1476100
10010
26
50000
Csillag József (1894-1977): Cséplőgép vontatás a faluban. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1457449
10011
26
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Radnóti Miklós: Erőltetett menet. Rézkarc (7/10), papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×31 cm, hátoldalán üdvözlő sorok a művésztől, Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912- 2014) hagyatékából Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF