Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1433381
10084
26
50000
Várdeák Ferenc (1897-): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×82 cm
1441147
10085
26
Rudolf Veit (1892-1979): Dresden, Frauenkirche. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×18 cm 1452477
10086
26
Véber Ernő (1869-?): Székelyudvarhely cca 1900. Akvarell, papír, jelzett, szélen kis letépődéssel, üvegezett keretben, 33×47 cm 1495089
10087
26
38000
Vinkler László (1912-1980): Dunakanyar. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 50×70 cm
1473774
10088
26
260000
Vörös Géza (1897-1957): Szentendrei udvar 1942. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×100 cm 1488342
10089
26
Walleshausen Zsigmond (1888-?): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 11×16 cm
1398992
10090
26
Franz Xavier Wolf (1896-1990): Utca részlet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm 1441137
10091
26
Anders Zorn (1860-1920): Női aktok a parton. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 19×14 cm 1482302
10092
26
55000
Zórád Ernő (1911-2004): Erotikus kígyótánc, Akvarell, papír, jelzett, apró kopással, üvegezett keretben, 62×43 cm 1397999
10093
26
30000
Zórád Géza (1896-1959): Szánkózók a faluszélen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF