Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 94

Várdeák Ferenc (1897-): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×82 cm
10084.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rudolf Veit  (1892-1979): Dresden, Frauenkirche. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×18 cm
10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

Véber Ernő (1869-?): Székelyudvarhely cca 1900. Akvarell, papír, jelzett, szélen kis letépődéssel, üvegezett keretben, 33×47 cm
10086.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vinkler László (1912-1980): Dunakanyar. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 50×70 cm
10087.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Vörös Géza (1897-1957): Szentendrei udvar 1942. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×100 cm
10088.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Walleshausen Zsigmond (1888-?):  Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 11×16 cm
10089.

Rufpreis:
8 000 HUF

Franz Xavier Wolf (1896-1990): Utca részlet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm
10090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Anders Zorn (1860-1920): Női aktok a parton. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 19×14 cm
10091.

Rufpreis:
6 000 HUF
34

Zórád Ernő (1911-2004): Erotikus kígyótánc, Akvarell, papír, jelzett, apró kopással, üvegezett keretben, 62×43 cm
10092.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Zórád Géza (1896-1959): Szánkózók a faluszélen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10093.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF