Porzellan

Zahl der Lose: 94

Bavaria "Venezia" arany-fahér mokkás készlet, kopásnyomokkal, jelzett
11143.

Rufpreis:
6 000 HUF

Victoria bonbonier, kézzel festett aranyozás, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:6 cm
11144.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db virágmintás kobaltkék Wallendorf váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 ill. 20,5 cm
11145.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ens rajzoló kislány porcelán figura, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, 10x8,5x6 cm
11146.

Rufpreis:
4 000 HUF

11147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Bavaria kobaltkék porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 16,5 cm
11148.

Rufpreis:
1 600 HUF

Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel,  d:14 cm
11149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Seltmann Bavaria porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

11151.

Rufpreis:
1 000 HUF

11152.

Rufpreis:
3 000 HUF

11153.

Rufpreis:
2 400 HUF

11154.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF