Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1249155
11143
259
Bavaria "Venezia" arany-fahér mokkás készlet, kopásnyomokkal, jelzett 1247345
11144
259
Victoria bonbonier, kézzel festett aranyozás, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:6 cm
1252146
11145
259
2 db virágmintás kobaltkék Wallendorf váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 ill. 20,5 cm 1274736
11146
259
Ens rajzoló kislány porcelán figura, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, 10x8,5x6 cm 1244850
11147
259
1244837
11148
259
Royal Bavaria kobaltkék porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 16,5 cm
1222381
11149
259
Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel, d:14 cm
1209742
11150
259
Seltmann Bavaria porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1209857
11151
259
940355
11152
259
997895
11153
259
Kronach Bavaria porcelán Platina váza, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1243482
11154
259
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF