Porzellan

Zahl der Lose: 94

Macska hallal, porcelán teáskanna / Cat kettle 17 cm
11155.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

11156.

Rufpreis:
1 600 HUF

11157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzett távol keleti kosár, és kis tálka (4db), kézzel festett, hibátlan, váza jelzés nélkül, m:14 cm,  16×13 cm, d:8,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett mini váza, matricás, eredeti dobozában, hibátlan, m:7 cm
11159.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11160.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Parlagi kecske, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:30 cm, m:17,5 cm
11161.

Rufpreis:
3 000 HUF

11162.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Több fajta porcelán ékszertartó, fém szerelékkel, matricásak, jelzés nélkül, hibátlanok, 2×3 cm-7×4 cm, összesen:6 db
11163.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagyméretű keleti motívumos kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm
11164.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kínai 6 db-os porcelán kávés készlet, hibátlan, jelzett
11165.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai 6 db-os kávés készlet, matricás, hibátlan, jelzett
11166.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF