Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1275413
11155
259
Macska hallal, porcelán teáskanna / Cat kettle 17 cm 1275135
11156
259
1275036
11157
259
1276697
11158
259
Jelzett távol keleti kosár, és kis tálka (4db), kézzel festett, hibátlan, váza jelzés nélkül, m:14 cm, 16×13 cm, d:8,5 cm 1261525
11159
259
100
Jelzett mini váza, matricás, eredeti dobozában, hibátlan, m:7 cm
1243320
11160
259
100
1162960
11161
259
Parlagi kecske, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:30 cm, m:17,5 cm
1230200
11162
259
1278300
11163
259
Több fajta porcelán ékszertartó, fém szerelékkel, matricásak, jelzés nélkül, hibátlanok, 2×3 cm-7×4 cm, összesen:6 db 1252221
11164
259
4600
Nagyméretű keleti motívumos kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm 1221522
11165
259
Kínai 6 db-os porcelán kávés készlet, hibátlan, jelzett
1221471
11166
259
Kínai 6 db-os kávés készlet, matricás, hibátlan, jelzett
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF