Porzellan

Zahl der Lose: 94

Drasche hattyú, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11130.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11131.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán "Budapest Universiade 1965" feliratú tálka, jelzett, 12x12 cm
11132.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi és Hollóházi porcelán vázák, 2 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 és 21 cm
11133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalocsai tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19cm
11134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Victoria mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopott
11135.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schumann Bavaria kis kaspó, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haviland porcelán tányér, karcolásnyomokkal, jelzett, d: 19 cm
11138.

Rufpreis:
4 000 HUF

11139.

Rufpreis:
1 200 HUF

11140.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Dekoratív virágmotívumos Unterweisbach váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11141.

Rufpreis:
1 600 HUF

Epiag mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11142.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF