Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1241073
11130
259
100
Drasche hattyú, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1252174
11131
259
2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1264318
11132
259
Aquincumi porcelán "Budapest Universiade 1965" feliratú tálka, jelzett, 12x12 cm 1264226
11133
259
Aquincumi és Hollóházi porcelán vázák, 2 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 és 21 cm 1272811
11134
259
Kalocsai tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19cm 1275043
11135
259
Victoria mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopott 1275105
11136
259
Schumann Bavaria kis kaspó, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm
1118022
11138
259
Haviland porcelán tányér, karcolásnyomokkal, jelzett, d: 19 cm
1159513
11139
259
KPM antik faleveles tálka, jelzett, hibátlan, fehér mázas, 7×8 cm 997605
11140
259
70000
1209660
11141
259
Dekoratív virágmotívumos Unterweisbach váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
1261688
11142
259
Epiag mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF