Porzellan

Zahl der Lose: 94

Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF

11119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11120.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
11121.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm
11122.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11123.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai kék-fehér mintás porcelán tálka, több helyem lepattanással, d: 16 cm
11124.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm
11125.

Rufpreis:
2 000 HUF

11126.

Rufpreis:
5 000 HUF

11127.

Rufpreis:
1 000 HUF

11128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11129.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF