https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 94
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1211878
11118
259
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 1104492
11119
259
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1226544
11120
259
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1224723
11121
259
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1223901
11122
259
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm 1242241
11123
259
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1044670
11124
259
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai kék-fehér mintás porcelán tálka, több helyem lepattanással, d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1210990
11125
259
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1230612
11126
259
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán teás készlet, hiányos: kanna (m: 16 cm), kiöntő (m: 10 cm), 2 db csésze+alj (d: 10,5 ill. 14,5 cm), kézzel festettek, jelzettek, kis kopásnyomokkal
Das Lot is nicht erreichbar
1209663
11127
259
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
"Honvéd" feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +"Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28." feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1109686
11128
259
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán néger nő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1195579
11129
259
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse