Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 81

13458.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fischer Károly Antal: A hun-magyar írás és annak fennmaradt emlékei. Bp., 1889. Heisler J. Kiadói, gerincén elszakadt papírkötésben. Belül ép, a fűzés még tart.
13459.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kalmár Gusztáv: Európa földje és népei. Szent István könyvek. Bp., 1930, Szent István Társulat. 345 p.  Kiadói kartonált papírkötésben.
13460.

Rufpreis:
4 000 HUF

Róheim Géza: Magyar néphit és népszokások. Bp. (1925.) Athenaeum. 342p. Korabeli félvászon kötésben
13461.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gróf Teleki Pál: Magyar nemzetiségi politika. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. Nyomdája. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13462.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ansichten von Baden und seinen nächsten Umgebungen. Karlsruhe, 1845, Frommel. Leírás Baden-Baden és környékéről, metszetekkel. Kiadói aranyozott, kissé sérült vászonkötésben. A térképmelléklet elszakadt.
13463.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hamvay Ödön: Október hatodika. Bp., 1909, Nemzeti Könyvtár. Kiadói, gerincén elszakadt papírkötésben.
13464.

Rufpreis:
800 HUF

13465.

Rufpreis:
1 400 HUF

Francis Watson: Medici Katalin élete és kora 16 képpel. Bp., 1932,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
13466.

Rufpreis:
1 000 HUF

13467.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1880 4 db Olcsó Könyvtári kiadvány Kossuth, Petőfi, Deák Ferencről.
13468.

Rufpreis:
1 400 HUF

gr. Cosbani Bem Vladimir: Bem József altábornagy 150. születésnapjának emlékezetére. Bp., 1944.n Javított papírkötésben. 46p.
13469.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF