Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 81

Buchinger Manó: Titkos akták negyvennyolcas emigránsokról. Bp., é.n. Népszava
13470.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Jenő: Tiszavirág. Cikkek, levelek, beszédek. 1916-1919 I. kötet. Bp., 1920, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újság Vállalata Rt. Félvászon kötés, jó állapotban.
13471.

Rufpreis:
3 000 HUF

13472.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ribáry Ferenc: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára. Földabroszokkal, arcz és mívelődéstörténeti képekkel díszítve. I-V. kötet. I-III. kötet: Az ó-kor története. IV-V. kötet: A középkor története. Bp., 1879-1882. Méhner Vilmos. Mindegyik kötetben rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Egységes, díszesen aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben.
13473.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

13475.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Bp., 1935, Révai. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, a táblaképen kis szakadás.
13478.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Harmadik, bővített kiadás. Bp. 1937. Második kiadás. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.  Aranyozott kiadói félbőrkötésben. Tulajdonosi pecséttel. Kiadói védőtokjában.
13479.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szamosközy István: Erdély története. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
13480.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ember Mária: 100 kép. Bp., 1984, Magvető. Kiadói vászonkötésben.
13481.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói vászonkötésben.
13482.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond. A földtörvény kiskátéja. Reprint. Bp., 1979, Mezőgazdasági. Kiadói modern keménykötésben. Ritka!
13483.

Rufpreis:
2 400 HUF

Láposi Haller Jenő Dr.: Rózsák és tövisek között - a bitófáig! Gasparich Márk muraközi vértanú emlékezete halálának 80. évfordulóján. Mezőtúr, 1933, Corvina.  48p.
13484.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF