Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 81

13485.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

13486.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó állapota, egyik gerince sérült, kopottas állapotban.
13487.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyalókay Jenő: Az első orosz megszállás és Erdély felszabadítása (1849 január 31- március 28.). Budapest, Magyar Tudományos Akadémia, 1931. Kiadói papír kötésben.
13488.

Rufpreis:
4 000 HUF

Születtem... Magyar tudósok önéletrajzai. Szerkesztette Csiffáry Gabriella. Bp. 2003, Palatinus. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
13489.

Rufpreis:
2 400 HUF

Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval.
13490.

Rufpreis:
3 000 HUF

Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.  Kiadói, gerincén elszíneződött vászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
13491.

Rufpreis:
3 000 HUF

13492.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
13493.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bartoniek Emma: A magyar királykoronázások története. Bp. 1987, Akadémiai. Kiadói modern keménykötésben.
13494.

Rufpreis:
1 200 HUF

13495.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13496.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF