Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Bp., 1941, A Növényvédelem és Kertészet Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium. XXXV+324+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. 46 táblán több mint 1000 rajzzal. Korabeli egészvászon-kötésben, az előzéken ceruzás bejegyzéssel.
Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről. 78 l. Bp., 1882, K. M. Természettudományi Társulat. Számos szövegközti képpel illusztrálva. Papírkötésben, az eredeti papíborító hiányzik. A gerincét megerősítették.
Horváth Andor: Tereptan tankönyv tartalékos tisztek részére. [Bp.], 1960, a Magyar Honvédelmi Sportszövetség Tartalékos Tiszti Tagozata. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Klinger: Hangdoboz építés. Hangdobozok és kombinációk HIFI-amatőrök és zenebarátok részére. Bp., 1991, Marktech Kft. (Franzis gyakorlati kézikönyv). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.