Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 114

H. B. Maynard: Gazdasági mérnöki kézikönyv. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
13601.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13602.

Rufpreis:
3 000 HUF

13603.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Bp., 1941, A Növényvédelem és Kertészet Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
13604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium. XXXV+324+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. 46 táblán több mint 1000 rajzzal. Korabeli egészvászon-kötésben, az előzéken ceruzás bejegyzéssel.
13605.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Némethy Gyula: Az ősember a paleontológia világánál. Bp., 1912, Szent István Társulat. 70 p. Kiadói, sérült papírkötésben.
13606.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Földes Lajos: A nő a változás korában. Bp., é.n., Novák Rudolf. 88 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
13607.

Rufpreis:
1 400 HUF

Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről. 78 l. Bp., 1882, K. M. Természettudományi Társulat.  Számos szövegközti képpel illusztrálva.  Papírkötésben, az eredeti papíborító hiányzik. A gerincét megerősítették.
13608.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orion Rádió Iskola 1. számú kiadványa. Rádió készülékek alkatrészeinek helyes alkalmazása. Bp., 1929, ORI. 72 p. Kiadói papírkötésben
13609.

Rufpreis:
4 000 HUF

13610.

Rufpreis:
2 400 HUF

Horváth Andor: Tereptan tankönyv tartalékos tisztek részére. [Bp.], 1960, a Magyar Honvédelmi Sportszövetség Tartalékos Tiszti Tagozata. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13611.

Rufpreis:
800 HUF

Klinger: Hangdoboz építés. Hangdobozok és kombinációk HIFI-amatőrök és zenebarátok részére. Bp., 1991, Marktech Kft. (Franzis gyakorlati kézikönyv). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13612.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF