https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 114
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1263228
13613
257
0
16000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
Das Lot is nicht erreichbar
1263343
13614
257
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lasz Samu: Földrajz a gymnásiumok és reáliskolák számára. I. kötet. Budapest, 1899, Lampel. Visletes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1263332
13615
257
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I. Európa, 247 szövegközti képpel. Budapest, 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1260434
13616
257
0
2400
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940-1960 8 db autózással kapcsolatos,autós műszaki könyv egyben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240029
13617
257
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1244148
13618
257
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1244571
13619
257
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1248653
13620
257
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kopottas, sérült egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247653
13621
257
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Gyógyszertan és gyógyítás. Szerk.: id. Issekutz Béla. I-II. Bp., 1955-56, Művelt Nép. Kiadói egészvászon-kötésben. 1246609
13622
257
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1003670
13623
257
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1145212
13624
257
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse