Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 114

Gustave Le Bon: A tömegek lélektana. Bp., 1913, Franklin. 206 p. Kiadói, sarkainál enyhén sérült félvászonkötésben. Ritka!
13565.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga László: Szíjgyártó és nyergesipari ismeretek. Bp.,1957, Műszaki. 187 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Nagyon ritka szakkiadvány, alig 1500 példány készült belőle.
13566.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vajda György, Nyersbőrismeret. Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. 96 p. Kiadói papírkötésben. Nagyon ritka szakkönyv, jelen kiadása is mindössze 550 példányban jelent meg.
13567.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jávorka Sándor dr.: Magyar flóra (Flora Hungarica). Magyarország virágos és edényes virágtalan növényeinek meghatározó kézikönyve. Kihajtható térképpel. Bp., 1925, "Studium". 102 p. Korabeli egészvászon kötésben, térképmelléklettel.
13568.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. A csillagászat gyakorlati alkalmazása. (123 ábrával, 9 térképpel és 3 csillagtérképpel.) Bp., 1951, Közlekedés és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóirat-kiadó Vállalat. (Révai ny.). 220p ., 11t. (6 kihajtható), 5 széthajtható térkép melléklet. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a címlapon kis folttal, a gerinc alsó részén szakadással. Néhol bejegyzések ceruzával, egy helyütt beragasztás. Dedikált példány!
13569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haltenberger Mihály: Tengerészeti földrajz. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. (Franklin Ny.). 264 p., 1 kihajtható térkép. Gazdag szövegközti képanyag. Kiadói egészvászon-kötésben, enyhén sérült borítóval. Kis példányszámú, ritka kiadvány. Dedikált példány!
13570.

Rufpreis:
3 000 HUF

13571.

Rufpreis:
1 000 HUF

13572.

Rufpreis:
5 000 HUF

13573.

Rufpreis:
5 000 HUF

Haltenberger Mihály: Tengerészeti földrajz. Földünk kikötőinek gazdasági földrajza. Bp., 1944, Stephaneum. 161 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Első kiadás!
13574.

Rufpreis:
1 200 HUF

Streihammer Antal - Prohászka László: Korszerű Diesel- és gázüzemű gépjáróművek szerkezete és kezelése. Bp., 1941, Németh József Technikai Könyvker. 226 l. Számos szövegközti illusztrációval és egy kihajtható melléklettel. Gerincén sérült kiadói papírkötésben.
13575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gratam Illustrium Medicorum Veterum Transsylvaniae Diario Hoc Perpetuo. Képes öröknaptár az orvoslás történelméből vett illusztrációkkal. Bp., 1943, Chinoin. Kiadói spirálozott vászonkötésben.
13576.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF