Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 114

Dr. Greguss Pál: A növények élete. 237 rajzzal. Bp, 1929, Franklin. 205 p. Korabeli félvászonkötésben.
13577.

Rufpreis:
1 800 HUF

Autobusse im Linienverkehr. Szerk.: Hartmann, Hellmut, et al. Düsseldorf, 1978, Alba Buchverlag. Számos illusztrációval. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13578.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy tudósok. Összeáll. Cholnoky Jenő. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Fitzhugh Talman: A levegő birodalma, Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 62 képpel és egy mellékelttel. Kiadói félvászonkötésben, kissé sérült gerinccel.
13580.

Rufpreis:
1 000 HUF

H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerince kopottas.
13581.

Rufpreis:
1 200 HUF

Will Durant: A gondolat hősei. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászonkötésben.
13582.

Rufpreis:
1 200 HUF

13583.

Rufpreis:
10 000 HUF

13584.

Rufpreis:
800 HUF

Horn-Zsilinszky: Új akvarisztika, Bp., 1991. Mezőgazdasági. 342p.
13585.

Rufpreis:
800 HUF

13586.

Rufpreis:
2 000 HUF

13587.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 323 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
13588.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF