Autobusse im Linienverkehr. Szerk.: Hartmann, Hellmut, et al. Düsseldorf, 1978, Alba Buchverlag. Számos illusztrációval. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Charles Fitzhugh Talman: A levegő birodalma, Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 62 képpel és egy mellékelttel. Kiadói félvászonkötésben, kissé sérült gerinccel.
Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával. A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.