Porzellan

Zahl der Lose: 63

Karolnia lengyel porcelán falitányér "Polonez" felirattal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 26 cm
11151.

Rufpreis:
1 000 HUF

11152.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Bavaria "Venezia" arany-fahér mokkás készlet, kopásnyomokkal, jelzett
11153.

Rufpreis:
6 000 HUF

Victoria bonbonier, kézzel festett aranyozás, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:6 cm
11154.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzett szalvéta tartó, kézzel festett, hibátlan,  13×12 cm
11155.

Rufpreis:
1 200 HUF

11156.

Rufpreis:
2 000 HUF

11157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi, porcelán patika kiöntő, 500cc,jelzés nélkül,  hibátlan, 13x14cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

3 db kutya, kézzel festett, egyik jelzett, hibátlan, h:10-14 cm, m:6 cm
11159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett mini váza, matricás, eredeti dobozában, hibátlan, m:7 cm
11160.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szarvas és ülő őz, kézzel festett, jelzett, kopott, m:12 cm, h:15 cm
11161.

Rufpreis:
2 000 HUF

11162.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF