https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 63
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1243929
11151
257
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Karolnia lengyel porcelán falitányér "Polonez" felirattal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
997605
11152
257
0
70000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1790 Altwien Faux bois (faerezetes) mintás és miniatűr tájképekkel díszített teáskanna, kézzel festett, aranyozott, fedő pótolt, jó állapotban, m:22 cm/ Hand-painted Altwien porcelain tea kettle with wood pattern and landscape decoration, in flawless condition (lid replacement)
Das Lot is nicht erreichbar
1249155
11153
257
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bavaria "Venezia" arany-fahér mokkás készlet, kopásnyomokkal, jelzett
Das Lot is nicht erreichbar
1247345
11154
257
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria bonbonier, kézzel festett aranyozás, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1263455
11155
257
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett szalvéta tartó, kézzel festett, hibátlan, 13×12 cm 1243500
11156
257
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm + 3 db keleti motívumos porcelán tálka, matricás ill. kézzel festett, egy részük jelzett, kopásnyomokkal, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1243482
11157
257
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán szakés készlet, 4 személyes, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7 ill. 11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1260902
11158
257
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Régi, porcelán patika kiöntő, 500cc,jelzés nélkül, hibátlan, 13x14cm 1260140
11159
257
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db kutya, kézzel festett, egyik jelzett, hibátlan, h:10-14 cm, m:6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1261525
11160
257
0
100
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett mini váza, matricás, eredeti dobozában, hibátlan, m:7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1261378
11161
257
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szarvas és ülő őz, kézzel festett, jelzett, kopott, m:12 cm, h:15 cm 1243320
11162
257
0
100
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db városképes(Nizza, Regensburg) kerámia és porcelán fali tányér, hibátlanok, jelzettek, d: 18,5 cm, 15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse