Porzellan

Zahl der Lose: 63

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche hattyú, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11139.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Gránit illattartó "Clou Clou" felirattal, jó állapotban, 13×10 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

PSL Imperial szószos tál, kopott aranyozás, sérült, h:24 cm, m:11 cm
11141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmintás Witeg porcelán tálka "Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnoktól" felirattal, címerrel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 24,5×16 cm
11142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kahla arany virág mintás mokkás csésze, jelzett (Koszorúsné), hibátlan
11143.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rosenthal csésze+alj és tányér készlet, hibátlan, d:17 és 20 cm, összesen:18 db
11144.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Francia Sarreguemines fajansz csészealj és kis tányér , egyik tányér sérült, d:15 és 18 cm
11145.

Rufpreis:
4 000 HUF

11147.

Rufpreis:
1 200 HUF

Könitz mokkás csésze és alj, jelzett, hibátlan, matricás
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Epiag mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmintás Wallendorf tálka, kézzel festett, jelzett, 15×11 cm + Városképes Royal kiöntő, matricás, jelzett, az alján hajszálrepedéssel, m: 15 cm
11150.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF