Porzellan Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1195579
11138
257
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
1241073
11139
257
100
Drasche hattyú, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1264122
11140
257
Gránit illattartó "Clou Clou" felirattal, jó állapotban, 13×10 cm
1263172
11141
257
PSL Imperial szószos tál, kopott aranyozás, sérült, h:24 cm, m:11 cm 1260320
11142
257
Virágmintás Witeg porcelán tálka "Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnoktól" felirattal, címerrel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 24,5×16 cm
1258754
11143
257
Kahla arany virág mintás mokkás csésze, jelzett (Koszorúsné), hibátlan 1260929
11144
257
Rosenthal csésze+alj és tányér készlet, hibátlan, d:17 és 20 cm, összesen:18 db 1264400
11145
257
Francia Sarreguemines fajansz csészealj és kis tányér , egyik tányér sérült, d:15 és 18 cm
1159513
11147
257
KPM antik faleveles tálka, jelzett, hibátlan, fehér mázas, 7×8 cm
1261689
11148
257
Könitz mokkás csésze és alj, jelzett, hibátlan, matricás 1261688
11149
257
Epiag mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
1243468
11150
257
Virágmintás Wallendorf tálka, kézzel festett, jelzett, 15×11 cm + Városképes Royal kiöntő, matricás, jelzett, az alján hajszálrepedéssel, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF