Porzellan Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1211878
11126
257
Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
1104492
11127
257
1226544
11128
257
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1224723
11129
257
Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
1223901
11130
257
Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm
1242241
11131
257
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
1259948
11132
257
Aquincumi cipőfűzőt kötő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 11 cm
1264318
11133
257
Aquincumi porcelán "Budapest Universiade 1965" feliratú tálka, jelzett, 12x12 cm
1264263
11134
257
Alföldi porcelán népi mintás falitányér, 3 db, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24 cm 1264226
11135
257
Aquincumi és Hollóházi porcelán vázák, 2 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 és 21 cm
1243281
11136
257
Aquincumi óvódás a macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1246002
11137
257
Aquincumi népvisletes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 és 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF