Porzellan

Zahl der Lose: 63

Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11126.

Rufpreis:
2 000 HUF

11127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
11129.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm
11130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11131.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi cipőfűzőt kötő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 11 cm
11132.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi porcelán "Budapest Universiade 1965" feliratú tálka, jelzett, 12x12 cm
11133.

Rufpreis:
800 HUF

Alföldi porcelán népi mintás falitányér, 3 db, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24 cm
11134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi és Hollóházi porcelán vázák, 2 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 és 21 cm
11135.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi óvódás a macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi népvisletes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 és 22 cm
11137.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF