https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 63

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi Viktória mintás kézzel festett fogpiszkálótartó, hibátlan, jelzett, m: 6 cm
1
11101.

Herendi Viktória mintás kézzel festett fogpiszkálótartó, hibátlan, jelzett, m: 6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
14
 
Herendi fehér mázas kutya, jelzett (mélynyomás), apró máz hibával, h:13 cm, m:14 cm
1
11102.

Herendi fehér mázas kutya, jelzett (mélynyomás), apró máz hibával, h:13 cm, m:14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi ló, fehér, jelzett, hibátlan, 18x19cm
1
11103.

Herendi ló, fehér, jelzett, hibátlan, 18x19cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm
1
11104.

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
1
11105.

Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi táncoló cigány lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:33 cm, h:22 cm
1
11106.

Herendi táncoló cigány lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:33 cm, h:22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
1
11107.

Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
1
11108.

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, apró máz hibával, jelzett, dugó nélkül, m:9 cm
1
11110.

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, apró máz hibával, jelzett, dugó nélkül, m:9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1
11111.

Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1
11112.

Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1
11113.

Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse