Drucksachen Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1241436
13384
255
Printed Materials
Justus Perthes' Taschen-Atlas. Szerk.: Habenicht, Hermann. Gotha, 1905, Justus Perthes. 24 db rézmetszetes térkép nyomatával. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
1242127
13385
255
Printed Materials
1907 The Conoisseur. A Magazine for Collectors Illustrated. 17. évf. 65. sz., angol gyűjtői magazin újévi lapszáma, benne számos érdekességgel. Foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1250177
13386
255
Printed Materials
1907 A Debreceni Tornaegyesületnek 40 éves fennállása alkalmából létrehozott Bocskay-serleg alapító levele, 2 példány
1241997
13387
255
Printed Materials
cca 1908-1970 100 db szentkép, közte több lithóval / 100 holy cards
1241383
13388
255
Printed Materials
1908 A Nagykanizsai Kegyesrendiek Gimnáziumának értesítője. 158p.
1241400
13389
255
Printed Materials
1908 Jövendő. Politika, tudomány, közgazdaság és bírálat. Szerk. Bródy Sánror. I. évf. 6-10. szám. Egészvászon kötésben 1229969
13390
255
Printed Materials
1909 A Széchenyi bál meghívója és műsora
1242114
13391
255
Printed Materials
1909 Internationale photographische Ausstellung Dresden 1909 in Wort und Bild. Drezda, Wilhelm Baensch. Kissé kopott fűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1247949
13392
255
Printed Materials
1909 Magyar Halconservgyár megrendelőívet tartalmazó levelzőlapja
1249250
13393
255
Printed Materials
cca 1910 Helgoland, leporello 10 db litho kép (világítótorony, templom, népviselet, stb.) feliratozva, Mainz, Verlag von B. Hochheimer, az első kép sérült, 8×11 cm
1084432
13394
255
Printed Materials
cca 1910 A Helyi Érdekű Vasútak egyesített irodájának üdvözlő kártyája
1239864
13395
255
Printed Materials
cca 1910-2000 Vegyes szentkép tétel, benne lithok is, különféle méretben és minőségben, cca 100db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF