Drucksachen

Zahl der Lose: 352

Justus Perthes' Taschen-Atlas. Szerk.: Habenicht, Hermann. Gotha, 1905, Justus Perthes. 24 db rézmetszetes térkép nyomatával. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
13384.

Rufpreis:
1 600 HUF

1907 The Conoisseur. A Magazine for Collectors Illustrated. 17. évf. 65. sz., angol gyűjtői magazin újévi lapszáma, benne számos érdekességgel. Foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13385.

Rufpreis:
1 000 HUF

1907 A Debreceni Tornaegyesületnek 40 éves fennállása alkalmából létrehozott Bocskay-serleg alapító levele, 2 példány
13386.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1908-1970 100 db szentkép, közte több lithóval / 100 holy cards
13387.

Rufpreis:
2 400 HUF

1908 A Nagykanizsai Kegyesrendiek Gimnáziumának értesítője. 158p.
13388.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908 Jövendő. Politika, tudomány, közgazdaság és bírálat. Szerk. Bródy Sánror. I. évf. 6-10. szám. Egészvászon kötésben
13389.

Rufpreis:
1 200 HUF

1909 A Széchenyi bál meghívója és műsora
13390.

Rufpreis:
1 600 HUF

1909 Internationale photographische Ausstellung Dresden 1909 in Wort und Bild. Drezda, Wilhelm Baensch. Kissé kopott fűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13391.

Rufpreis:
1 200 HUF

1909 Magyar Halconservgyár megrendelőívet tartalmazó levelzőlapja
13392.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Helgoland, leporello 10 db litho kép (világítótorony, templom, népviselet, stb.) feliratozva, Mainz, Verlag von B. Hochheimer, az első kép sérült, 8×11 cm
13393.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 A Helyi Érdekű Vasútak egyesített irodájának üdvözlő kártyája
13394.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-2000 Vegyes szentkép tétel, benne lithok is, különféle méretben és minőségben, cca 100db
13395.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF