https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 352

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm
1
13408.

1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre.  "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
1
13409.

Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
1
13410.

1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
1
13411.

1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél
1
13412.

1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13413.

Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1918 az Új Erdély heti szemle 1. évf. 2. lapszáma, benne érdekes írásokkal
1
13414.

1918 az Új Erdély heti szemle 1. évf. 2. lapszáma, benne érdekes írásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1920 2 db menükártya, kézzel írt, ill. gépelt, magyar és francia nyelven, az egyik a Böczögő József-féle miskolci Korona szállodából
1
13415.

cca 1920 2 db menükártya, kézzel írt, ill. gépelt, magyar és francia nyelven, az egyik a Böczögő József-féle miskolci Korona szállodából

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920 Turista témájú jegyek, belépők 5 db
1
13416.

cca 1920 Turista témájú jegyek, belépők 5 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1930 A Columbus Duplex "a jelenkor legjobb folytonégő kályhájának" szórólapja
1
13417.

cca 1920-1930 A Columbus Duplex "a jelenkor legjobb folytonégő kályhájának" szórólapja

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920 Pianta di Roma, Ricordo di Firenze 2 leporello
1
13418.

cca 1920 Pianta di Roma, Ricordo di Firenze 2 leporello

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920-1940 Angolkisasszonyok kis tétel: Alleluja: kis szériás, rajzos füzetke, Boldogasszonyunk kézzel rajzolt füzet, kitöltetlen, 1945 Maria Ward: német nyelvű ismertető füzet
1
13419.

cca 1920-1940 Angolkisasszonyok kis tétel: Alleluja: kis szériás, rajzos füzetke, Boldogasszonyunk kézzel rajzolt füzet, kitöltetlen, 1945 Maria Ward: német nyelvű ismertető füzet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse