Drucksachen Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1125143
13408
255
Printed Materials
1041188
13409
255
Printed Materials
981126
13410
255
Printed Materials
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
994790
13411
255
Printed Materials
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
1250204
13412
255
Printed Materials
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél 1241204
13413
255
Printed Materials
Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
1245020
13414
255
Printed Materials
1918 az Új Erdély heti szemle 1. évf. 2. lapszáma, benne érdekes írásokkal 1247130
13415
255
Printed Materials
cca 1920 2 db menükártya, kézzel írt, ill. gépelt, magyar és francia nyelven, az egyik a Böczögő József-féle miskolci Korona szállodából 1244654
13416
255
Printed Materials
cca 1920 Turista témájú jegyek, belépők 5 db
1241595
13417
255
Printed Materials
cca 1920-1930 A Columbus Duplex "a jelenkor legjobb folytonégő kályhájának" szórólapja 1222983
13418
255
900
Printed Materials
cca 1920 Pianta di Roma, Ricordo di Firenze 2 leporello 1041298
13419
255
Printed Materials
cca 1920-1940 Angolkisasszonyok kis tétel: Alleluja: kis szériás, rajzos füzetke, Boldogasszonyunk kézzel rajzolt füzet, kitöltetlen, 1945 Maria Ward: német nyelvű ismertető füzet
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF