Drucksachen Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1241963
13360
255
Printed Materials
cca 1900 3 db kinyitható litho búcsújáró szentkép, közte egy sérülttel 1241918
13361
255
Printed Materials
cca 1900 Kis litho szentkép tétel, közte selyemre ragasztott képpel, 10 db 1241903
13362
255
Printed Materials
cca 1900 3 db kinyitható litho búcsújáró, zarándoklati emlék 1248020
13363
255
Printed Materials
cca 1900 3 db litho gyűjtőkártya, egyiken Calcutta / Litho cards
1241515
13364
255
Printed Materials
cca 1900 Klasszikus képkincs. Több száz reprodukciót, fénnyomatot tartalmazó könyv egészvászon kötésben 25x30 cm 1096496
13365
255
Printed Materials
cca 1900 Bibliai jelenetek, színes lithográfia (4 db), papír, kartonra ragasztva, egyiken szakadás nyomok, 21×28 cm
1242224
13366
255
Printed Materials
cca 1900-1930 20 db nemesi névjegykártya(gróf Bethlen Pál Naszód vármegye főispánja, Báró Wesselényi Miklósné Bánffy Ágnes, Báró Radvánszky Gézáné, Gróf Bethlen Aurélné, Báró Kemény Gizella, Gróf Bethlen Béla, stb.) 1241894
13367
255
Printed Materials
cca 1900 10 db, többségében litho szentkép / litho holy cards
1227715
13368
255
Printed Materials
cca 1900 Hölgydivat 6 db fotólap
1241887
13369
255
Printed Materials
cca 1900-1940 4 db jeruzsálemi emlék szentkép, közte 1 db lithóval, száraz virágokkal díszítve
1247737
13370
255
Printed Materials
Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították.
1242961
13371
255
11000
Printed Materials
cca 1900 Pest-Buda látképe, J. Alt és Sandmann metszetéről készült színes nyomat, üvegezett, kicsit laza fa keretben, kis sérüléssel, 33,5×43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF