Drucksachen

Zahl der Lose: 352

cca 1900 3 db kinyitható litho búcsújáró szentkép, közte egy sérülttel
13360.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Kis litho szentkép tétel, közte selyemre ragasztott képpel, 10 db
13361.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

cca 1900 3 db kinyitható litho búcsújáró, zarándoklati emlék
13362.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 3 db litho gyűjtőkártya, egyiken Calcutta / Litho cards
13363.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Klasszikus képkincs. Több száz reprodukciót, fénnyomatot tartalmazó könyv egészvászon kötésben 25x30 cm
13364.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Bibliai jelenetek, színes lithográfia (4 db), papír, kartonra ragasztva, egyiken szakadás nyomok, 21×28 cm
13365.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1930 20 db nemesi névjegykártya(gróf Bethlen Pál Naszód vármegye főispánja, Báró Wesselényi Miklósné Bánffy Ágnes, Báró Radvánszky Gézáné, Gróf Bethlen Aurélné, Báró Kemény Gizella, Gróf Bethlen Béla, stb.)
13366.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 10 db, többségében litho szentkép / litho holy cards
13367.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Hölgydivat 6 db fotólap
13368.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1940 4 db jeruzsálemi emlék szentkép, közte 1 db lithóval, száraz virágokkal díszítve
13369.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították.
13370.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Pest-Buda látképe, J. Alt és Sandmann metszetéről készült színes nyomat, üvegezett, kicsit laza fa keretben, kis sérüléssel, 33,5×43 cm
13371.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF