https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 352
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1249240
13372
255
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1940 A koronás magyar kiscímer babérággal, 22×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
742125
13373
255
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 41,5x61cm
Das Lot is nicht erreichbar
742160
13374
255
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 39x61cm
Das Lot is nicht erreichbar
742181
13375
255
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 46x67cm
Das Lot is nicht erreichbar
1247746
13376
255
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították. 1245094
13377
255
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 Magyarország és a külföld c. újság Nógrád vármegyéről szoló száma. 10p.
Das Lot is nicht erreichbar
1248005
13378
255
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Pozsony II. Mezőgazdasági Országos Kiállítás levélzáró 50 Franc felülbélyegzéssel jegyként hasznosítva 1250180
13379
255
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Bp., Az Országos Nemzeti Szövetség által kiadott felhívás az amerikai magyarságnak küldendő díszzászló ügyében
Das Lot is nicht erreichbar
1244734
13380
255
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Journal humoristique - francia nyelvű vicclap, színes illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
Das Lot is nicht erreichbar
1244638
13381
255
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Kis Élczlap, 16. szám, rajzokkal gazdagon illusztrált, 36p 1241486
13382
255
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Háztartás A magyar háziasszonyok közlönye.VIII. évfolyam 1-18. szám. Kiadói kopott egészvászon kötésben. 1226970
13383
255
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1903-41 Az egyházi közlöny naptára, pp.:272, 22x15cm+ Föld népe évkönyve, 1941, pp.:128, 23x16cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse