Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 80

Juhász Vilmos: Tibet. Bp., Athenaeum. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13250.

Rufpreis:
1 400 HUF

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13251.

Rufpreis:
2 000 HUF

13252.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I.  - - utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Aranyozott kiadói kemény kötésben.  Sok képpel illusztrálva, jó állapotban.
13253.

Rufpreis:
3 000 HUF

Svájci útikönyv. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, lapok szamárfülesek, kissé kopott állapotban.
13254.

Rufpreis:
1 000 HUF

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.
13255.

Rufpreis:
1 400 HUF

13256.

Rufpreis:
1 000 HUF

13257.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön. Fordította Cholnoky Béla. 100 képpel. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13258.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes... nyomán kidolgozta Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János. II. és IV. kötet. (Európa és Afrika) Bp. 1879-1881. Méhner. Rengeteg illusztrációs anyaggal. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kötések a gerinc kopásától eltekintve jó állapotban.
13259.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 9 kötet a sorozatból 1909 - 1913, 1915,16,21,22. Innsbruck, 1895-1908. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
13260.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Holub Emil: A Fokvárostól a masukulumbék országába. 1883-1887. I-II. kötet. Körülbelül 160 eredeti fametszettel és 2 térképpel. A 2. kötetben Kivonat ,,Hét év Dél-Afrikában" czímű műből. Bp. 1890-1891. Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, a fűzésből néhány lap kijár (2. kötet címlapja hiányzik, illetve az utolsó 16 oldal is hiányzik)
13261.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF