Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 80

F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. Kiadói kopottas sorozatkötésben, belül kissé dohos példány.
13226.

Rufpreis:
1 800 HUF

13227.

Rufpreis:
2 400 HUF

Baktay Ervin: A világ tetején I. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
13228.

Rufpreis:
2 400 HUF

E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
13229.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 66 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13230.

Rufpreis:
2 000 HUF

13231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13232.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é.n., Lampel R. 310 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán ovális jelvénnyel. Megkímélt állapotú, szép példány, belül kissé dohos.
13233.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ligeti Lajos: Afgán földön. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
13234.

Rufpreis:
6 000 HUF

13235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
13236.

Rufpreis:
1 000 HUF

13237.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF