Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 80

Badacsony és környéke, Panorama útikönyvek. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
13274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik. III-IV. kötet. Pesten, 1851, Kozma Vazulnál. Félbőr kötésben.
13275.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gerő László, Sedlmayr János: Pápa. Városképek-Műemlékek sorozat. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
13276.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
13277.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13278.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
13279.

Rufpreis:
2 000 HUF

13280.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13281.

Rufpreis:
1 000 HUF

13282.

Rufpreis:
3 000 HUF

13283.

Rufpreis:
4 000 HUF

13284.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ferenc-Dr. Tonelli Sándor-Sz.Szigethy Vilmos(szerk.): Szeged. Bp., 1927, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
13285.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF