https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 80
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1229308
13262
253
0
22000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Zeitschrift des Deutschen Alpenvereins 1931-1941. 11 évfolyam félvászon díszkötésben. Rengeteg illusztrációval / 11 complete years in half linen binding. With many illustrations.
Das Lot is nicht erreichbar
1229301
13263
253
0
10000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Günter Oskar Dyhrenfurth: Baltoro: Ein Himalaya-Buch. Mit Beiträgen von Hettie Dyhrenfurth, Hans Ertl u. Andre Roch. Basel, 1939. Schwabe & Co., Hozzá tartozó mellékletekkel külön mappában. 1161833
13264
253
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Renard, Edmund: Die Rheinlande in Farbenphotographie. 2. köt. Berlin - Köln, 1922, Verlagsanstalt für Farbenphotographie Carl Weller. Papírkötésben, a lapok szélei foltosak, mellékelve 27 db, fekete kartonra ragasztott, az alján feliratozott színes fotó, a szöveges ismertetővel együtt sérült, vászonkötésű mappában.
Das Lot is nicht erreichbar
1177829
13265
253
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Tóth Kálmán: Balaton monográfia. Panoráma, 1974. Papír védőborítóval, egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1229882
13266
253
0
1400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő László: Pápa. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sok képpel illusztrált, jó állapotban. 1230718
13267
253
0
5000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói modern keménykötésben. Második, bővített kiadás. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1230732
13268
253
0
1200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Herner János: Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói modern keménykötésben. 1231025
13269
253
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1989, Holnap. Kiadói keménykötésben. Reprint kiadás. 1226760
13270
253
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Liszka Károly: A Tabán, mint anyagi megújhodásunk lehetőségének forrása. Bp., 1935, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kopott, sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1223282
13271
253
0
8000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás két kötetben Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, díszdobozban (a doboz erősen viseltes)
Das Lot is nicht erreichbar
1158619
13272
253
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Purt Iván dr.:Lourdes. Visszaemlékezés az 1895-iki lourdesi magyar zarándoklatra. Bp., A szerző tulajdona. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1223632
13273
253
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Balatonföldvár és környéke, Panorama útikönyvek. Bp.,1958, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse