Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 80

13262.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Günter Oskar Dyhrenfurth: Baltoro: Ein Himalaya-Buch. Mit Beiträgen von Hettie Dyhrenfurth, Hans Ertl u. Andre Roch. Basel, 1939. Schwabe & Co., Hozzá tartozó mellékletekkel külön mappában.
13263.

Rufpreis:
10 000 HUF

13264.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Tóth Kálmán: Balaton monográfia. Panoráma, 1974. Papír védőborítóval, egészvászon kötésben
13265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerő László: Pápa. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sok képpel illusztrált, jó állapotban.
13266.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói modern keménykötésben. Második, bővített kiadás. Dedikált példány!
13267.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herner János: Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói modern keménykötésben.
13268.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1989, Holnap. Kiadói keménykötésben. Reprint kiadás.
13269.

Rufpreis:
1 800 HUF

Liszka Károly: A Tabán, mint anyagi megújhodásunk lehetőségének forrása. Bp., 1935, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kopott, sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13270.

Rufpreis:
3 000 HUF

13271.

Rufpreis:
8 000 HUF

13272.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balatonföldvár és környéke, Panorama útikönyvek. Bp.,1958, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
13273.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF