https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 81

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
1
13261.

Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13262.

Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13263.

Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13264.

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pataky Dénes: Szőnyi István. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13265.

Pataky Dénes: Szőnyi István. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.
1
13266.

Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy Sándor A női szépség a történelemben és a művészetben. Bp., 1913. Hornyánszky. 47p. Lapszámozáson belül 4 felragasztott tábla. Fűzve, gerincét ragasztóval erősítették.
1
13267.

Bródy Sándor A női szépség a történelemben és a művészetben. Bp., 1913. Hornyánszky. 47p. Lapszámozáson belül 4 felragasztott tábla. Fűzve, gerincét ragasztóval erősítették.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely András: Csók István. Bp., 1977, Corvina. Kiadói modern vászonkötésben.
1
13268.

Székely András: Csók István. Bp., 1977, Corvina. Kiadói modern vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.
1
13269.

Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. Kolba Judit, Hapák József: A győri püspöki kincstár. Bp., 2001, Modern Könyvklub. Kiadói modern keménykötésben.
1
13270.

H. Kolba Judit, Hapák József: A győri püspöki kincstár. Bp., 2001, Modern Könyvklub. Kiadói modern keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Művészet dióhéjban - Ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.
1
13271.

Művészet dióhéjban - Ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely András: Munkácsy Mihály. Bp., 1979, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
1
13272.

Székely András: Munkácsy Mihály. Bp., 1979, Corvina. Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse