https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 81
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1222685
13261
252
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt. 1222671
13262
252
0
1400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222657
13263
252
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222651
13264
252
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222639
13265
252
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pataky Dénes: Szőnyi István. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222633
13266
252
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1222479
13267
252
0
2400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bródy Sándor A női szépség a történelemben és a művészetben. Bp., 1913. Hornyánszky. 47p. Lapszámozáson belül 4 felragasztott tábla. Fűzve, gerincét ragasztóval erősítették.
Das Lot is nicht erreichbar
1222461
13268
252
0
1400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Székely András: Csók István. Bp., 1977, Corvina. Kiadói modern vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222450
13269
252
0
1400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222435
13270
252
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
H. Kolba Judit, Hapák József: A győri püspöki kincstár. Bp., 2001, Modern Könyvklub. Kiadói modern keménykötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222423
13271
252
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Művészet dióhéjban - Ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222414
13272
252
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Székely András: Munkácsy Mihály. Bp., 1979, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse