Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 81

Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. 606 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13249.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., 1926, Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdagon illusztrálva.
13250.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben.
13251.

Rufpreis:
2 400 HUF

Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
13252.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Theodore Müller: München múzeumai. Bp., 2004, Corvina. 166 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos fotóval.
13253.

Rufpreis:
1 800 HUF

A művészet története Magyarországon. A honfoglalástól napjainkig. Szerkesztette Aradi Nóra. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13254.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. A borító sérült.
13255.

Rufpreis:
1 600 HUF

Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1994, Kulturtrade. Kiadói modern keménykötésben.
13256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.
13257.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben.
13258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szíj Béla: Berény Róbert. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
13259.

Rufpreis:
1 800 HUF

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
13260.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF