Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1217471
13249
252
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. 606 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1217311
13250
252
Books: Architecture, Art
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., 1926, Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdagon illusztrálva. 1217886
13251
252
Books: Architecture, Art
Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. 1217847
13252
252
Books: Architecture, Art
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
1218121
13253
252
Books: Architecture, Art
Dr. Theodore Müller: München múzeumai. Bp., 2004, Corvina. 166 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos fotóval.
1217871
13254
252
Books: Architecture, Art
A művészet története Magyarországon. A honfoglalástól napjainkig. Szerkesztette Aradi Nóra. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben.
1222747
13255
252
Books: Architecture, Art
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. A borító sérült. 1222738
13256
252
Books: Architecture, Art
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1994, Kulturtrade. Kiadói modern keménykötésben.
1222732
13257
252
Books: Architecture, Art
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.
1222720
13258
252
Books: Architecture, Art
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222705
13259
252
Books: Architecture, Art
Szíj Béla: Berény Róbert. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
1222698
13260
252
Books: Architecture, Art
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF