https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 81

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S. 1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition
1
13297.

Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S.
1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János.  Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.
1
13298.

Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
1
13299.

Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története.
Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.


 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Desroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála.  F. L. Kenett 75 színes felvételével. Bp., 1966, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
1
13300.

Desroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. F. L. Kenett 75 színes felvételével. Bp., 1966, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
9 db különféle, magyar és külföldi festőkről szóló művészeti kiskönyv: Nagybánya, a festőtelep művészei (Miskolc, 1994), Michelangelo (Bp., 1976), Gaugin (Bp., 1968), Gyárfás (Bp., 1971), Lőrincz Gyula (Bp., 1971), Vedres (Bp., 1973), Masaccio (Bp., 1972), Duccio (Bp., 1973), Szárján (Bp., 1970). Papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
1
13301.

9 db különféle, magyar és külföldi festőkről szóló művészeti kiskönyv: Nagybánya, a festőtelep művészei (Miskolc, 1994), Michelangelo (Bp., 1976), Gaugin (Bp., 1968), Gyárfás (Bp., 1971), Lőrincz Gyula (Bp., 1971), Vedres (Bp., 1973), Masaccio (Bp., 1972), Duccio (Bp., 1973), Szárján (Bp., 1970). Papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gy. Szabó Béla: Mexikói tél. Útivázlatok. Kolozsvár-Napoca, 1974, Dacia Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13302.

Gy. Szabó Béla: Mexikói tél. Útivázlatok. Kolozsvár-Napoca, 1974, Dacia Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sinóros Szabó Katalin: Hartung Sándor világa. Bp., 2012, Galéria '13. Kiadói keménykötésben. Mindössze 300 példányban jelent meg.
1
13303.

Dr. Sinóros Szabó Katalin: Hartung Sándor világa. Bp., 2012, Galéria '13. Kiadói keménykötésben. Mindössze 300 példányban jelent meg.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Győző Vörös: Temple on the Pyramid of Thebes. Bp., 1998, Százszorszép. Kiadói keménykötésben.
1
13304.

Győző Vörös: Temple on the Pyramid of Thebes. Bp., 1998, Százszorszép. Kiadói keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Werner Müller-Gunther Vogel : Építőművészet. Bp., 1993, Springer. 575 p. 5529 tárgyszóval
1
13305.

Werner Müller-Gunther Vogel : Építőművészet. Bp., 1993, Springer. 575 p. 5529 tárgyszóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse