Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1217854
13237
252
Books: Architecture, Art
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
1217795
13238
252
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: Szobrászatunk a századfordulón. Első kiadás. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben.
1221405
13239
252
Books: Architecture, Art
P. Szűcs Julianna: A lepel alatt. Bp., 2001, Helikon. Kiadói keménykötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
1188284
13240
252
Books: Architecture, Art
Baróti Dezső, Szántó Tibor: Költők barátja. Tevan Andor emléke. Bp., 1979, Magyar Helikon (Magyar tipográfia). Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1173421
13241
252
Books: Architecture, Art
dr. Kubinszky Mihály: Modern építészeti lexikon. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
1176020
13242
252
Books: Architecture, Art
1215619
13243
252
Books: Architecture, Art
Nagy Imre: Xilogravuri - fametszetek - Holzschnitte - xilogravures. Miercurea Ciuc/Csíkszereda, 1983, Hargita Megye Szocialista Művelődési és Nevelési Bizottsága - Csíkszeredai Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
1217295
13244
252
11000
Books: Architecture, Art
Jánosi József S.J.: A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana - Molnár C. Pál huszonkét fametszetével. Első kiadás! Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. 101 l. Kiadói, Molnár C. Pál fametszetével illusztrált kartonálásban.
1222424
13245
252
Books: Architecture, Art
Francesco Casorati. Szerk.: Anty Pansera. Torino, 1979, Grafis. Vászonkötésben, jó állapotban.
1012384
13246
252
Books: Architecture, Art
1114959
13247
252
Books: Architecture, Art
1132769
13248
252
Books: Architecture, Art
Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF