Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 81

Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lyka Károly: Szobrászatunk a századfordulón. Első kiadás. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben.
13238.

Rufpreis:
1 800 HUF

P. Szűcs Julianna: A lepel alatt. Bp., 2001, Helikon. Kiadói keménykötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
13239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baróti Dezső, Szántó Tibor: Költők barátja. Tevan Andor emléke. Bp., 1979, Magyar Helikon (Magyar tipográfia). Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13240.

Rufpreis:
1 200 HUF

dr. Kubinszky Mihály: Modern építészeti lexikon. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13241.

Rufpreis:
800 HUF

13242.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Imre: Xilogravuri - fametszetek - Holzschnitte - xilogravures. Miercurea Ciuc/Csíkszereda, 1983, Hargita Megye Szocialista Művelődési és Nevelési Bizottsága - Csíkszeredai Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
13243.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jánosi József S.J.: A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana - Molnár C. Pál huszonkét fametszetével. Első kiadás! Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. 101 l.  Kiadói, Molnár C. Pál fametszetével illusztrált kartonálásban.
13244.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Francesco Casorati. Szerk.: Anty Pansera. Torino, 1979, Grafis. Vászonkötésben, jó állapotban.
13245.

Rufpreis:
2 000 HUF

13246.

Rufpreis:
1 000 HUF

13247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
13248.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF