Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 76

Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
13314.

Rufpreis:
1 200 HUF

13315.

Rufpreis:
2 000 HUF

13316.

Rufpreis:
2 000 HUF

13317.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Balatonnal kapcsolatos nagy, vegyes könyvtétel, érdekes témákkal: Rigler Gusztáv: Adatok a Balatonparti talajvizek ismeretéhez. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 2. rész: A Balaton hidrografiája. Függelék). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 3. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 9 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 11 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Kicsit laza papírkötésben, az első 16 oldal kijár, egyébként jó állapotban.; Staub Móricz: A Balaton-vidéki növényfenologiai megfigyelések eredményei. S. a. r.: Bernátsky Jenő. Bp., 1906, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 4. rész 3. szakasz). Kicsit kopott papírkötésben, részben elváló lapokkal.; Ilosvay Lajos: A Balaton vizének chemiai viszonyai. Bp., 1898, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 6. rész). Szélein kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Réthly Antal: Földrengések a Balaton környékén. Bp., 1912, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: Geofizikai függelék 3. szakasz). 10 térképvázlattal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Geologiai, petrografiai, mineralogiai és ásványchemiai függelék. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája). 8 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával és képmelléklettel, kihajtható térképekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 1. köt. Bp., 1912, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 6 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Makay János: A Balaton a történeti korban. Bp., 1913, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 3. köt.: A Balaton környékének társadalmi és embertani földrajza. 1. rész: A Balatonmellék történelme 4. szakasz: A Balaton és vidéke a történeti korban 1. rész). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Entz Géza: Adatok a Balaton planktonjának ismeretéhez; Weiss Arthur: Pótlék a Balaton-tóban és környékén élő puhatestűeknek felsorolásához. Bp., 1903, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 2. köt.: A Balaton-tónak és partonjainak biológiája. Pótlék az első részhez). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13318.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Messinger Géza: Ácsmunka. Budapest 1951. Népszava. Fél vászon kötésben, jó állapotban
13319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13320.

Rufpreis:
3 000 HUF

13321.

Rufpreis:
2 000 HUF

13322.

Rufpreis:
8 000 HUF

13323.

Rufpreis:
6 000 HUF

13324.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13325.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF