Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
A Balatonnal kapcsolatos nagy, vegyes könyvtétel, érdekes témákkal: Rigler Gusztáv: Adatok a Balatonparti talajvizek ismeretéhez. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 2. rész: A Balaton hidrografiája. Függelék). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 3. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 9 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 11 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Kicsit laza papírkötésben, az első 16 oldal kijár, egyébként jó állapotban.; Staub Móricz: A Balaton-vidéki növényfenologiai megfigyelések eredményei. S. a. r.: Bernátsky Jenő. Bp., 1906, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 4. rész 3. szakasz). Kicsit kopott papírkötésben, részben elváló lapokkal.; Ilosvay Lajos: A Balaton vizének chemiai viszonyai. Bp., 1898, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 6. rész). Szélein kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Réthly Antal: Földrengések a Balaton környékén. Bp., 1912, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: Geofizikai függelék 3. szakasz). 10 térképvázlattal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Geologiai, petrografiai, mineralogiai és ásványchemiai függelék. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája). 8 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával és képmelléklettel, kihajtható térképekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 1. köt. Bp., 1912, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 6 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Makay János: A Balaton a történeti korban. Bp., 1913, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 3. köt.: A Balaton környékének társadalmi és embertani földrajza. 1. rész: A Balatonmellék történelme 4. szakasz: A Balaton és vidéke a történeti korban 1. rész). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Entz Géza: Adatok a Balaton planktonjának ismeretéhez; Weiss Arthur: Pótlék a Balaton-tóban és környékén élő puhatestűeknek felsorolásához. Bp., 1903, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 2. köt.: A Balaton-tónak és partonjainak biológiája. Pótlék az első részhez). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Möller Károly dr. ing.: A mai technika. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kissé viseltes félbőr kötésben.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.