Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Lambrecht Kálmán, Kormos Tivadar: Az ősember. Budapest, 1926, Dante. Kiadói félvászon kötésben.155 szövegképpel és számos táblával. A gerinc borító hiányzik, egyébként jó állapotban.
Soós Lajos dr.: Kirándulok zsebkönyve. II. állattani rész. 1 füzet. A szövegben 18 képpel. Bp., 1925, Király Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papír kötésben.