Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 76

13290.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bukh, Niels: Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérköynve. Bp., 1938, k. n. Vászonkötésben, jó állapotban.
13291.

Rufpreis:
1 000 HUF

13292.

Rufpreis:
800 HUF

13293.

Rufpreis:
1 800 HUF

13294.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13295.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13296.

Rufpreis:
1 200 HUF

13297.

Rufpreis:
1 200 HUF

13298.

Rufpreis:
800 HUF

Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Bp., 1921. Franklin. Kissé sérült egészvászon kötésben.
13299.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soós Lajos dr.: Kirándulok zsebkönyve. II. állattani rész. 1 füzet. A szövegben 18 képpel. Bp., 1925, Király Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papír kötésben.
13300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wrangel, C: G.: Ungarns Pferdezucht in Wort und Bild. 1-4. köt. Stuttgart, 1893-1895, Schickhardt & Ebner. Számos illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Díszes, aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
13301.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF