https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hetzel Henrik dr., Bölcsházy Kálmán dr.: Állatorvosi szülészet. 1. Agrártudományi Egyetem Tankönyvei. Budapest, 1952, Mezőgazdasági Kiadó. Ragasztós egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
13302.

Hetzel Henrik dr., Bölcsházy Kálmán dr.: Állatorvosi szülészet. 1. Agrártudományi Egyetem Tankönyvei. Budapest, 1952, Mezőgazdasági Kiadó. Ragasztós egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
V.N. Szukacsov (szerk.): Növény és környezet. II. Budapest, 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félbőr kötésben.
1
13303.

V.N. Szukacsov (szerk.): Növény és környezet. II. Budapest, 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. A középiskolák felsőbb osztályai számára. Ötödik kiadás. Három kőnyomású színes táblával és számos szöveg közé nyomott nagyrészt színes képpel. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, lapok kijárnak, több helyen foltosak, kopottas állapotban.
1
13304.

Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. A középiskolák felsőbb osztályai számára. Ötödik kiadás. Három kőnyomású színes táblával és számos szöveg közé nyomott nagyrészt színes képpel. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, lapok kijárnak, több helyen foltosak, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával.  A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
1
13305.

Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával. A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horn-Zsilinszky: Új akvarisztika, Bp., 1991. Mezőgazdasági. 342p.
1
13306.

Horn-Zsilinszky: Új akvarisztika, Bp., 1991. Mezőgazdasági. 342p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Della Vedella Mihály (szerk.):Nagy Magyar Compass (azelőtt Mihók -féle) II. évfolyam. I.rész: Pénzintézetek. Budapest, 1927, Kiadótulajdonosok: dr. Galánthai Nagy Sándor örökösei. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13307.

Della Vedella Mihály (szerk.):Nagy Magyar Compass (azelőtt Mihók -féle) II. évfolyam. I.rész: Pénzintézetek. Budapest, 1927, Kiadótulajdonosok: dr. Galánthai Nagy Sándor örökösei. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oltay Károly: A Geodézia elemei. A gépészmérnök és építészhallgatóknak tartott műegyetemi előadásaim vezérfonala. 255 ábrával. Bp., 1921. Németh József technikai kiadója. Javított papírkötésben.
1
13308.

Oltay Károly: A Geodézia elemei. A gépészmérnök és építészhallgatóknak tartott műegyetemi előadásaim vezérfonala. 255 ábrával. Bp., 1921. Németh József technikai kiadója. Javított papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brehm, Alfred Az állatok világa 1 kötet ~ ~ Tierleben című nagy művének magyarra átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Rátz István közreműködésével szerk. Méhely Lajos. Budapest, 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötésben, szép állapotban.
1
13309.

Brehm, Alfred Az állatok világa 1 kötet ~ ~ Tierleben című nagy művének magyarra átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Rátz István közreműködésével szerk. Méhely Lajos. Budapest, 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötésben, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
13310.

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schoedler, [Friedrich] Frigyes: A Természet könyve, magában foglaló: természettant, csillagászatot, vegy-, ásvány-, föld-, életmű-, növény- és állattanokat. A természet-ismeret minden barátainak,  A hatodik kiadás után magyarra tették Jáno Pesten, 1853. Geibel.  714p. lev. 3 t. (A 3 táblából egyik hiányos, hátsó borító nélkül)
1
13311.

Schoedler, [Friedrich] Frigyes: A Természet könyve, magában foglaló: természettant, csillagászatot, vegy-, ásvány-, föld-, életmű-, növény- és állattanokat. A természet-ismeret minden barátainak, A hatodik kiadás után magyarra tették Jáno Pesten, 1853. Geibel. 714p. lev. 3 t. (A 3 táblából egyik hiányos, hátsó borító nélkül)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
13312.

Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lambrecht Kálmán: Az ősvilági élet. Bp., [1936], Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13313.

Lambrecht Kálmán: Az ősvilági élet. Bp., [1936], Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse