Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 76

13338.

Rufpreis:
6 000 HUF

13339.

Rufpreis:
800 HUF

13340.

Rufpreis:
1 600 HUF

13341.

Rufpreis:
3 000 HUF

13342.

Rufpreis:
4 000 HUF

13343.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sievert, Hermann: Leitfaden für Uhrmacher-Lehrlinge. Anleitung für das Selbststudium der Lehrlinge und Hilfmittel zur Ergänzung des Lehr Unterrichts der Prinzipale mit Anhang: Zeichnen-Unterricht für Uhrmacher. Berlin, 1884, Verlag von W.H.Kühl. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült, kissé kopottas állapotban / full linen binding, little damaged condition
13344.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tőkés Lajos: Ásványhatározó. Tizenkét ábrával. Bp., 1900. Franklin társulat. Félvászon kötésben. 112p.
13345.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben.
13346.

Rufpreis:
1 600 HUF

13347.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1961. Műszaki. Modern nyl kötésben. Hozzá néhány, motorokat ábrázoló kártya
13348.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hevesi Gyula: Az automobil kezelése. Második átdolgozott, bővített kiadás 256 ábrával. Bp., 1917. Politzer Zsigmond,  Modern, igényes, nyl kötésben
13349.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF