Dániel Anna: István király útja. Történelmi regény a serdült ifjúság számára. Budapest, 1938, Dante Könyvkiadó, 113 p. A szövegközti képeket Kolozsváry Sándor rajzolta. Kiadói félvászon kötés. A borítója kopott, foltos. A kötése meglazult. A címoldalon ajándékozási sorokkal. Valamint a szerző általi dedikációval.
A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. 2. kiad. Bp., 1943, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. / In a richly ornated cloth binding, in good condition.