A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. 2. kiad. Bp., 1943, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. /
In a richly ornated cloth binding, in good condition.