Keramiken

Zahl der Lose: 36

Dekoratív, a bajor címer mázaival díszített kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, ón fedéllel, a fedélen Franz Josef Strauß (1915-1988) bajor miniszterelnök gravírozott aláírásával, apró kopásnyomokkal, jó állapotban, d: 10 cm, m: 13 cm
11068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Markleugast bajor település címerével díszített, dekoratív ón fedeles mázas kerámia korsó, d: 10 cm, m: 17,5 cm
11069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kisméretű, jelenetekkel díszített mázas kerámia korsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 5,5 cm, m: 11 cm
11070.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi MÁV gőzmozdony játék makettje, fa-fém, kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban, h:6 cm
11071.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Korondi mázas kerámia: gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm + népi virágmotívumos bögre, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm
11072.

Rufpreis:
800 HUF

régi mázas kerámia padlóváza, népi díszítéssel, belül egy minimális lepattanással 32 cm
11073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mázas kerámia padlóváza 30 cm
11074.

Mázas kerámia padlóváza 30 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Mezőtúr: Népi mázas kerámia csupor 24x16 cm
11075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy méretű sakk figura (ló), mázas kerámia, jelzés nélkül, m:25 cm
11076.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett, hibátlan, h: 32 cm, m: 6 cm, sz: 6 cm / Gorka ceramics set
11077.

Rufpreis:
6 000 HUF

Made in Hugary felirattal kerámia fiúcska kosárral,lepattanásokkal, m:16cm
11078.

Rufpreis:
800 HUF

R. ill., B.V. jelzéssel porcelán figurák, jelzettek, 14 és 18cm, mindkettő javított
11079.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF