Keramiken Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1184207
11068
248
Art-ceramics
Dekoratív, a bajor címer mázaival díszített kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, ón fedéllel, a fedélen Franz Josef Strauß (1915-1988) bajor miniszterelnök gravírozott aláírásával, apró kopásnyomokkal, jó állapotban, d: 10 cm, m: 13 cm
1184214
11069
248
Art-ceramics
Markleugast bajor település címerével díszített, dekoratív ón fedeles mázas kerámia korsó, d: 10 cm, m: 17,5 cm 1184487
11070
248
Art-ceramics
Kisméretű, jelenetekkel díszített mázas kerámia korsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 5,5 cm, m: 11 cm 1184544
11071
248
Art-ceramics
Régi MÁV gőzmozdony játék makettje, fa-fém, kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban, h:6 cm
1185933
11072
248
Art-ceramics
2 db Korondi mázas kerámia: gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm + népi virágmotívumos bögre, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 1188242
11073
248
Art-ceramics
régi mázas kerámia padlóváza, népi díszítéssel, belül egy minimális lepattanással 32 cm 1188237
11074
248
Art-ceramics
Mázas kerámia padlóváza 30 cm 1188233
11075
248
Art-ceramics
cca 1940 Mezőtúr: Népi mázas kerámia csupor 24x16 cm 1187132
11076
248
3800
Art-ceramics
Nagy méretű sakk figura (ló), mázas kerámia, jelzés nélkül, m:25 cm
1183198
11077
248
Art-ceramics
Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett, hibátlan, h: 32 cm, m: 6 cm, sz: 6 cm / Gorka ceramics set 1054486
11078
248
Art-ceramics
Made in Hugary felirattal kerámia fiúcska kosárral,lepattanásokkal, m:16cm
1054464
11079
248
Art-ceramics
R. ill., B.V. jelzéssel porcelán figurák, jelzettek, 14 és 18cm, mindkettő javított
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF