Keramiken Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
980767
11044
248
36000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Kislány virággal. Festett kerámia, jelzett, copfján apró lepattanás / Girl with flower. Painted ceramic with minor fault 13 cm
1136450
11045
248
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztál, "Szárszó-Balaton-Fürdő" felirattal, kézzel festett fajansz, restaurált, jelzett, d: 26 cm 1101521
11046
248
Art-ceramics
Chemische Fabirk Lukawitz? padlóváza, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:52 cm /Chemsiche Fabrik Lukowitz floorvase, handpainted, signed, good condition
1132969
11047
248
11000
Art-ceramics
M.J. Hummel olvasó kislány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:11 cm
1148308
11048
248
22000
Art-ceramics
XX. sz eleje: Két részből álló talpas kaspó. Papagájokat és trópusi virágokat ábrázoló díszítéssel. Mázas kerámia, alján ismeretlen jelzéssel. Szép állapotban, minimális lepattanással. / 20th century begining: Flower holder. Glazed ceramics made of two parts. In nice shape m:74 cm d:42 cm 1145299
11049
248
Art-ceramics
Szecessziós kaspó, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, formaszámmal (1292), apró lepattanással, m:24 cm, d:31 cm 1121314
11050
248
Art-ceramics
Schütz Blansko szarvas az őzekkel fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, kopott, d:34 cm / Schutz Blansko wall plate, signed, good condition, hand painted 1168937
11051
248
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1067007
11052
248
Art-ceramics
1050015
11053
248
Art-ceramics
"In memorian congressus Eucharistici XXXIV. Budapest 1938." feliratú könyv alakú kulacs, dugó hiányzik, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:14 cm 934474
11054
248
Art-ceramics
2 db fazekas kis tálka, kézzel festett, d:13,5 cm
1157214
11055
248
Art-ceramics
Retro fali lámpa, mázas kerámia, apró lepattanással, jelzés nélkül, m:22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF