Keramiken Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1101583
11056
248
Art-ceramics
1170676
11057
248
Art-ceramics
1980 Moszkvai olimpiai kabala maci (Misa), mázas kerámia, m:15 cm
1183087
11058
248
Art-ceramics
Vegyes népi motívumos mázas kerámia tétel: dekoratív falitányér, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 22 cm; 3 db kancsó, jelzettek ("Józsa János Korond"), m: 18 cm; kulacs, felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm 1183586
11059
248
Art-ceramics
Hazaváró kerámia macska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm 1187846
11060
248
Art-ceramics
Petrás Alina (1978/1980- ): Virágzó magyar életfa, mázas kerámia falidísz, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×15 cm 1168114
11061
248
Art-ceramics
Koncz irredenta (cca 1930) kulacs, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, "Hiszek Magyarország feltámadásában" és " Baross Kávéház Budapest" felirattal, m:18,5 cm
1182633
11062
248
Art-ceramics
Virágos kerámia kiöntő, alján lepattanással, m: 17 cm 1183891
11063
248
Art-ceramics
Antik dísz falitányér keselyű képével, kézzel festett, kopott, jelzett, d:35 cm 1182483
11064
248
Art-ceramics
Kerámia rózsák réz szárakkal, többségén lepattanás, jelzés nélkül, (váza nélkül), összesen: 24 db 1182743
11065
248
Art-ceramics
Szécsi népviseletbe öltözött lány, jelzett kerámia figura, lepattanásokkal, m: 13 cm 1182748
11066
248
2200
Art-ceramics
Kisnemes, kerámia szobor, lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 22 cm
1184948
11067
248
Art-ceramics
Söröző férfi, kerámia szobor lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF