Keramiken

Zahl der Lose: 36

11056.

Rufpreis:
5 000 HUF

1980 Moszkvai olimpiai kabala maci (Misa), mázas kerámia, m:15 cm
11057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes népi motívumos mázas kerámia tétel: dekoratív falitányér, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 22 cm; 3 db kancsó, jelzettek ("Józsa János Korond"), m: 18 cm; kulacs, felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
11058.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hazaváró kerámia macska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11059.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petrás Alina (1978/1980- ): Virágzó magyar életfa, mázas kerámia falidísz, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×15 cm
11060.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

Koncz irredenta (cca 1930) kulacs, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, "Hiszek Magyarország feltámadásában" és " Baross Kávéház Budapest" felirattal, m:18,5 cm
11061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágos kerámia kiöntő, alján lepattanással, m: 17 cm
11062.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Antik dísz falitányér keselyű képével, kézzel festett, kopott, jelzett, d:35 cm
11063.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kerámia rózsák réz szárakkal, többségén lepattanás, jelzés nélkül, (váza nélkül), összesen: 24 db
11064.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szécsi népviseletbe öltözött lány, jelzett kerámia figura, lepattanásokkal, m: 13 cm
11065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisnemes, kerámia szobor, lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 22 cm
11066.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Söröző férfi, kerámia szobor lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 26 cm
11067.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF