Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1167394
13200
248
3200
Books: Science and technology
Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű félbőr kötés, kötetenként változó állapotban.
1133515
13201
248
Books: Science and technology
Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. I. kötet. Bp., 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben
1165377
13202
248
Books: Science and technology
Hufeland Kristóf dr.: Makrobiotika vagy hogyan hosszabbíthatjuk meg életünket. Bp., 1887, Franklin Társulat. Viseltes félbőr kötésben.
1188336
13203
248
Books: Science and technology
Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. 2., hiv. kiad. Bp., 1911, Magyar Királyi Állami Nyomda. Laza, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1172633
13204
248
Books: Science and technology
dr. E. Kromayer, dr. Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., é.n., Novák és Tsa. Modern egészvászon kötésben.
1133506
13205
248
Books: Science and technology
Földi Mihály - Lucza János: Egészségtan a polgári fiúiskolák számára. Bp., 1924. Lampel. Kissé megviselt félvászon kötésben 1172578
13206
248
Books: Science and technology
dr. Jakab László: Hogyan éljen a cukorbeteg? Tanácsadó és szakácskönyv cukorbetegek részére. Bp., 1936, "Orvosi Praxis" kiadása. Újrakötve félvászon kötésben 967327
13207
248
Books: Science and technology
Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Ragasztott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
1084399
13208
248
Books: Science and technology
English-German medical dictionary. 1939. Franz Deuticke. Kötés sérült / Binding somewhat damaged.
1018231
13209
248
Books: Science and technology
Bródy Sándor: A szerelem élettana. Studiumok. Wien, 1922, Pegazus Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
1018261
13210
248
Books: Science and technology
1054828
13211
248
Books: Science and technology
dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF