https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 74

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kogutowicz Lajos: Elemi térképolvasás. Számos ábrával szövegközötti rajzzal és melléklettel. Bp., 1935, Kókai Lajos. Kiadói papír kötésben.
1
13188.

Kogutowicz Lajos: Elemi térképolvasás. Számos ábrával szövegközötti rajzzal és melléklettel. Bp., 1935, Kókai Lajos. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A természet világa I.-III. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III.  Bp. 1938-1939. Kir. Magy. Term.Tud. Társ. A Természettudományi Társulat 100 éves fennállásának emlékére adta ki ezt a reprezentatív munkát. Kopottas, foltos, kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
1
13189.

A természet világa I.-III. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. Bp. 1938-1939. Kir. Magy. Term.Tud. Társ. A Természettudományi Társulat 100 éves fennállásának emlékére adta ki ezt a reprezentatív munkát. Kopottas, foltos, kiadói, aranyozott félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A rovargyűjtés technikája. Szerk.: Dudich Endre. Bp., 1931, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13190.

A rovargyűjtés technikája. Szerk.: Dudich Endre. Bp., 1931, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Az Állatorvostudományi Egyetem elhunyt tanárainak és előadóinak életrajza. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
13191.

Az Állatorvostudományi Egyetem elhunyt tanárainak és előadóinak életrajza. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emery, Henry: A növények élete. A növényvilág leírása. 432 ábrával és műlapal.  Bp., 1883. Franklin ny. 783 p. Kiadói, aranyozott gerincű, bordás félbőr kötésben.
1
13192.

Emery, Henry: A növények élete. A növényvilág leírása. 432 ábrával és műlapal. Bp., 1883. Franklin ny. 783 p. Kiadói, aranyozott gerincű, bordás félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ernst Walther: Taschenbuch für Pilzsammler. Eine Anleitung zur Kenntnis der wichtigsten eßbaren, giftigen... Pilze Gegenüberstellung von Doppelgängern. Leipzig, 1918, Hesse. Kopottas kiadói papír kötésben. Képekkel illusztrált kiadvány.
1
13193.

Ernst Walther: Taschenbuch für Pilzsammler. Eine Anleitung zur Kenntnis der wichtigsten eßbaren, giftigen... Pilze Gegenüberstellung von Doppelgängern. Leipzig, 1918, Hesse. Kopottas kiadói papír kötésben. Képekkel illusztrált kiadvány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Tomasovszky Imre: Erdészettan 72 képpel. Kézirat gyanánt. Bp., 1940. Magyar Élet. 127p.
1
13194.

Dr. Tomasovszky Imre: Erdészettan 72 képpel. Kézirat gyanánt. Bp., 1940. Magyar Élet. 127p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13195.

Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 33 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
1
13196.

Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 33 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1
13197.

Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
1
13198.

Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Original half-leather binding, illustrated, in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
1
13199.

Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse