Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 74

Ilosvay Lajos: A Balaton vizének chemiai viszonyai. Bp., 1898, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 6. rész). Szélein kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réthly Antal: Földrengések a Balaton környékén. Bp., 1912, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: Geofizikai függelék 3. szakasz). 10 térképvázlattal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13177.

Rufpreis:
3 000 HUF

Geologiai, petrografiai, mineralogiai és ásványchemiai függelék. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája). 8 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával és képmelléklettel, kihajtható térképekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13178.

Rufpreis:
4 000 HUF

dr. Bozóky Endre: Meteorológia. Pozsony, 1901. Stampel. Kihajtható táblával. (fűzés belül egy helyütt elvált)
13179.

Rufpreis:
3 000 HUF

13180.

Rufpreis:
800 HUF

13181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rigler Gusztáv: Adatok a Balatonparti talajvizek ismeretéhez. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 2. rész: A Balaton hidrografiája. Függelék). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cholnoky Jenő: A föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13183.

Rufpreis:
1 400 HUF

13184.

Rufpreis:
1 200 HUF

13185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soós Lajos dr.: Kirándulok zsebkönyve. II. állattani rész. 1 füzet. A szövegben 18 képpel. Bp., 1925, Király Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papír kötésben.
13186.

Rufpreis:
1 200 HUF

13187.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF