Cholnoky Jenő: A föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a s... https://www.darabanth.com/de/248-Fernauktion/248.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~200021/Cholnoky-Jeno-A-fold-megismeresenek-tortenete-130-kep-es-57-abra-a-szovegben-Bp-1932-~II1182119
1182119
13183
248
Books: Science and technology
Beschreibung: Cholnoky Jenő: A föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
: vörös_iván