Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 74

Tőkés Lajos: Ásványhatározó. Tizenkét ábrával. Bp., 1900. Franklin társulat. Félvászon kötésben. 112p.
13224.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db modellezéssel kapcsolatos könyv: Készítsünk villamos játékvasutat Pé-Vé alkatrészekkel. Működő harckocsimodellek építése.
13225.

Rufpreis:
1 200 HUF

Roy Harper: Ariel Square four: Super profile. London, 1984.
13226.

Rufpreis:
3 000 HUF

13227.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Fotósorozat című kiadványsorozat 11 kötete. Bp., 1955-1966, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kötetenként változó állapotban.
13228.

Rufpreis:
1 000 HUF

13229.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

A magyar közlekedésügy monográfiája. Bp., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13230.

Rufpreis:
6 000 HUF

Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
13231.

Rufpreis:
800 HUF

Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
13232.

Rufpreis:
2 000 HUF

T. Nagy Imre: Csikmegye közgazdasági leírása. Megyei monográfiák. Bp., 1902, Pesti Könyvnyomda-Részvénytársaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13233.

Rufpreis:
2 000 HUF

13234.

Rufpreis:
2 800 HUF

Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
13235.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF