A Fotósorozat című kiadványsorozat 11 kötete. Bp., 1955-1966, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kötetenként változó állapotban.
Wolframius, Adriaan Vlacq, Georg freiherr von Vega: Thesaurus Logarithmorum Completus, Ex Arithmetica Logarithmica Et Ex Trigonometria Artificiali Adriani Vlacci Collectus ... Wolframii Denique Tabula Logarithmorum Naturalium Locupletatus a Georgio Vega... Lipsiae, 1794, Weidmannia. Kiadói, bordőázott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben. Restaurált, szép állapotban.
A magyar közlekedésügy monográfiája. Bp., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.