Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, karton, 16×15 cm
10157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok III. Vegyes technika, karton, d:15 cm
10158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, karton, d:15 cm
10159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, vegyes technika, papír, jelzett, 42×29,5 cm
10160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Tavaszi rajzás, akvarell, papír, 41×29,5 cm
10161.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szily Miklós: Merengés. Olaj, karton, sérült, jelzett, antik sérült keretben, 58×46 cm
10163.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szőnyi István (1894-1960): Malomvölgy szénaboglyával. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 17×21 cm
10164.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szüle Péter (1886-1944): Olvasó nő. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 70×50 cm
10165.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Thomson jelzéssel: Tájkép patakkal. Olaj, fa lemez, dekoratív keretben, 25×30 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turmayer jelzéssel: Oázis, alakokkal. Olaj, farost, keretben 60×70 cm
10167.

Rufpreis:
4 000 HUF

10168.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF