Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1151049
10157
244
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, karton, 16×15 cm 1151047
10158
244
Szász jelzéssel: Arcok III. Vegyes technika, karton, d:15 cm 1151038
10159
244
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, karton, d:15 cm 1131562
10160
244
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, vegyes technika, papír, jelzett, 42×29,5 cm 1131566
10161
244
Szeift Béla (1944-2012): Tavaszi rajzás, akvarell, papír, 41×29,5 cm 1113960
10163
244
9500
Szily Miklós: Merengés. Olaj, karton, sérült, jelzett, antik sérült keretben, 58×46 cm
1152678
10164
244
15000
Szőnyi István (1894-1960): Malomvölgy szénaboglyával. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 17×21 cm
1085837
10165
244
36000
Szüle Péter (1886-1944): Olvasó nő. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 70×50 cm 1151209
10166
244
Thomson jelzéssel: Tájkép patakkal. Olaj, fa lemez, dekoratív keretben, 25×30 cm 1155498
10167
244
Turmayer jelzéssel: Oázis, alakokkal. Olaj, farost, keretben 60×70 cm 697938
10168
244
14000
1118239
10169
244
Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF