Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

10121.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Orosz Gellért (1914-2002): Férfi portréja, rézkarc, papír, jelzés nélkül (eredetiségigazolással), 32,5×23,5 cm
10122.

Rufpreis:
800 HUF

Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, 21×26 cm
10123.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Orosz Gellért (1914-2002): Kapálók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül (eredetiségigazolással), 28×39 cm
10124.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pataki Dénes (1921-1975): Roham. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pállya jelzéssel: Piknik. Olaj, fa lemez, 36×26 cm
10126.

Rufpreis:
8 000 HUF

Polák jelzéssel: Átrium. Akvarell, papír, jelzett, 36x25 cm
10127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pólya jelzéssel: Téli házudvar. Olaj, vászon, 60×80 cm
10128.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

R.A jelzéssel: Fekete kör. Olaj, karton, keretben, 56×29 cm
10129.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Lovak. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 25×31 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

R.E. jelzéssel: Középkori utcarészlet. Szén, papír, sérült antik keretben, 25×32 cm
10131.

Rufpreis:
2 000 HUF

10132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF