Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
998223
10121
244
180000
1119058
10122
244
Orosz Gellért (1914-2002): Férfi portréja, rézkarc, papír, jelzés nélkül (eredetiségigazolással), 32,5×23,5 cm
1103313
10123
244
3200
Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, 21×26 cm 1152186
10124
244
Orosz Gellért (1914-2002): Kapálók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül (eredetiségigazolással), 28×39 cm
675200
10125
244
Pataki Dénes (1921-1975): Roham. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1155582
10126
244
Pállya jelzéssel: Piknik. Olaj, fa lemez, 36×26 cm 1155216
10127
244
Polák jelzéssel: Átrium. Akvarell, papír, jelzett, 36x25 cm 1152903
10128
244
24000
Pólya jelzéssel: Téli házudvar. Olaj, vászon, 60×80 cm 1153810
10129
244
R.A jelzéssel: Fekete kör. Olaj, karton, keretben, 56×29 cm 1154606
10130
244
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Lovak. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 25×31 cm 1155373
10131
244
R.E. jelzéssel: Középkori utcarészlet. Szén, papír, sérült antik keretben, 25×32 cm 1132521
10132
244
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF