Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1156685
10133
244
Réthy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 51×60 cm
1132589
10134
244
Réti Mátyás (1922-2002): Legényvirág. Színezett linó, papír, jelzett, 35×25 cm 1122049
10135
244
Ruzicskay György (1896-1993): Apotheosis. Algrafia, papír, jelzett az algráfián, üvegezett keretben, 35×24 cm 1154762
10136
244
Ruzicskay György (1896-1993): Zuhanás. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1154761
10137
244
Ruzicskay György (1896-1993): Sugarak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1154754
10138
244
Ruzicskay György (1896-1993): Örvény. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1154745
10139
244
Ruzicskay György (1896-1993): A természet titkai. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1154741
10140
244
Ruzicskay György (1896-1993): Nyers erő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
1154734
10141
244
Ruzicskay György (1896-1993): Gyermek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
1151197
10142
244
Sasce jelzéssel: Tájkép fákkal. Olaj, fa lemez, dekoratív keretben, 25×30 cm 1142570
10143
244
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Hüke Kálmán, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5×13 cm 1035511
10144
244
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF